Play-Games.RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
TheSpike
Mesaje : 2
Data de înscriere : 28/02/2018

Cereri helper Empty Re: Cereri helper

Mier Feb 28, 2018 5:26 pm
Nick pe server:
Cea mai mare realizare pe server: A fost de 10 ore si 9 mașini si 300kk
De ce crezi ca meriti helper: Pentru ca ma pricep si am ajutat cu niste promovări.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 4-5 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut oameni după sv cu informații despre sv.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu sunt mai diferit.


Ai fost banat vreodata pe server? Daca da, specifica toate banurile: Nu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu.

Varsta reala: 15.
Ce alte jocuri joci?: Nu mai joc.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Facultate.

Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?: Pentru a face acest lucru trebuie sa te duci inauntrul unui bussines si sa scrii comanda [/rob].
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: Toate joburile sunt profitabile, dar eu iti recomand jobul pizza.
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?: Pentru a face un clan foloseste comanda [/shop] si meniul [create clan] dar vei avea nevoie de o anumita suma de premium points.
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe red pentru bani pe blue?: Se acorda ban.
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?: Depinde, daca face DM minor se acorda FW, daca omoara un numar mare de playeri poate sa isi Ia demitere.


In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Momentan sunt in politie, nu am factiuni anterioare.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am factiuni anterioare.
avatar
DumiV0.69.
Mesaje : 2
Data de înscriere : 28/02/2018

Cereri helper Empty Re: Cereri helper

Mier Feb 28, 2018 6:02 pm
Nick pe server:DumiV0.69
Cea mai mare realizare pe server:Am obtinut functia de lider al factiunii School Instructors.
De ce crezi ca meriti helper:Consider ca merit helper deoarece in tot timp jucat pe sever am invatat multe despre el.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:Aproximativ 2-3 ore pe zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Voi raspunde la intrebarile adresate pe /n de playerii server-ului cu ajutorul cunostintelor mele.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Am un umor mai deosebit.


Ai fost banat vreodata pe server? Daca da, specifica toate banurile:Nu, nu am fost.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Am prmit warn pentru limbaj vulgar, dar jail nu.

Varsta reala:Am varsta de 15 ani.
Ce alte jocuri joci?:Mai joc Clash Royale si Counter Strike 1.6.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:As dori sa intu la o facultate.

Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?:Foloseste comanda [/rob] in interiorul unui business daca ai 10/10 rob points sau 8/8 rob points daca deti cont premium.
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?:Foloseste comanda [/jobs] si alege un job pe placul tau.
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?:Foloseste comanda [/shop], apoi alege optiunea 'Create Clan', ai nevoie de 100 puncte premium.
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe red pentru bani pe blue?:La prima abatere warn, la a doua abatere ban 7 zile, la a treia abatere ban 15 zile, la a patra abatere ban permanent. Se poate acorda ban permanent de la prima abatere, in functie de gravitate.
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?:Faction Warn sau Uninvite cu 100 Faction Punish pe motivul 'DeathMatch', functie de gravitate.


In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Ultima factiune a fost Hitman Agency si am stat 2 zile in aceasta factiune, a sta a fost inainte de wipe.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Cel mai mult am stat 2 zile intr-o factiune. Am parasit-o din cauza ca s-a dat wipe server-ului.
avatar
Xenon
Lider FBI
Mesaje : 3
Data de înscriere : 28/02/2018

Cereri helper Empty Re: Cereri helper

Mier Feb 28, 2018 6:26 pm
Nick pe server: Xenon
Cea mai mare realizare pe server: Lider FBI .
De ce crezi ca meriti helper: Deoarece ma simt capabil de helper .
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 3-4 ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Am de gand sa ajut playeri ce sunt noi pe sv.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Cu nimik fata de ei.


Ai fost banat vreodata pe server? Daca da, specifica toate banurile: Nu am fost banat .
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: NU am primit.

Varsta reala: Am frumoasa varsta de 15 ani .
Ce alte jocuri joci?: Nu .
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Imi voi continua cariera de fotbalist in liga a 4.

Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?: Daca doresti sa dai rob, te poti duce intru bizz si tastezi comanda /rob.
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: Iti poti alege un jobs din lista de /jobs si te apuci a face bani.
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?: Daca ai suficiente pp potia accesta comanda /shop si alegi de acolo Creata clan.
C.e pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe red pentru bani pe blue?: warn prima uara iar daca continua ban depinde cat este de grav.
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?: Fw sau cateodata uninvite pe motiv DM.


In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Am fost Lider FBi am stat 2 zile.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: In fbi , deoarece sa dat wipe.
Continut sponsorizat

Cereri helper Empty Re: Cereri helper

Sus
Subiecte similare
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum