Play-Games.RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
incuncio
Helper 1
Mesaje : 2
Data de înscriere : 28/02/2018

Cerere helper Empty Cerere helper

Mier Feb 28, 2018 3:25 pm
Nick pe server:
Cea mai mare realizare pe server:
De ce crezi ca meriti helper:
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:


Ai fost banat vreodata pe server? Daca da, specifica toate banurile: Nu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu.

Varsta reala: 14
Ce alte jocuri joci?: Battlerite
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Calatoresc.

Daca un player te intreaba cum da rob, ce ii raspunzi?: Pentru a face acest lucru trebuie sa te duci inauntrul unui bussines si sa scrii comanda [/rob].
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?: Toate joburile sunt profitabile, dar eu iti recomand jobul pizza.
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?: Pentru a face un clan foloseste comanda [/shop] si meniul [create clan] dar vei avea nevoie de o anumita suma de premium points.
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe red pentru bani pe blue?: Se acorda ban.
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?: Depinde, daca face DM minor se acorda FW, daca omoara un numar mare de playeri poate sa isi Ia demitere.


In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Momentan sunt in politie, nu am factiuni anterioare.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am factiuni anterioare.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum